0212 247 40 33

[email protected]

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kentlerin modernleşmesi, bina ve tesislerin gelişmiş teknolojik altyapıya kavuşması, bu yapıların bakım ve yönetimde ihtiyaç duyulan hizmetlerin de hızla değişimine yol açmaktadır. Bu hizmetlerin tek elden, profesyonel br anlayışla yürütülmesi, siz müşterilerimize hem kendi işinize odaklanma, hem de operasyon maliyetlerinizi azaltma olanağı sağlamaktadır.

PARS GRUP, Tesis yönetimini ve işletme destek faaliyetlerinde, oluşturduğu yeterli ve modern sistem ile topluma yakın uygulama anlayışı çerçevesinde çalışır. Modelimiz, insan ve teknolojiyi esas alır, onların sağladığı dinamizm ve katkıyı, disiplini ve saygılı şekilde kullanarak sürekliliği sağlamayı amaçlar.

İhtiyaçlarınızın ön planda tutulduğu hizmet anlayışının sistem, konsept, model ve uygulamalarını birlikte tesis ederiz. Size rağmen değil, sizinle birlikte olan anlayışı kesinlikle kendinize daha yakın bulursunuz.

VİZYONUMUZ

Verdiği hizmetlerde, insana ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olarak müşteri ihtiyaçlarını doğru ekipman ve uzman personelle, bütüncül bakış açısıyla karşılamak, zamanı ve diğer kaynakları etkin kullanmak, aynı zamanda da ulusal ve uluslararası tecrübeleriyle bilgi birikimini arttırarak sektörde nitelikli işler yapmak Pars Grup viyonunu oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

Alfatek Yönetim Hizmetleri, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda müşteri memnuniyeti sağlamayı ve meslek standartlarına uygun hareket etmeyi şirket misyonu olarak kabul eder.

Vizyon ve Misyon